Telefon
Header Resmi
HAKKIMIZDA
Firma Hakkında

Dev-taş Madencilik 2007 yılında Kayseri’de 25.000 m2 arazi üzerinde modern teknoloji ile kurulmuş, ülkemiz doğal kaynaklarına değer katmak hedefi ile faaliyet gösteren, sektöründe öncü bir sanayi kuruluşudur.

Devtaş, Kayseri’de 3 Adet Bazalt , Tokat’ta 1 Adet Diyabaz ve 1 Adet Ottoman Green  olmak üzere ülkemizde toplam 5 adet  ocağı işletmektedir.

Kayseri’de Bazalt,Diyabaz ve Ottoman Green ürünleri ile  sektörünün son teknolojisiyle kurulmuş ve geçen yıllar boyunca da daima yenilikleri takip edip yatırımlar yaparak hep modern ve yeni kalmış fabrikasında kendi ocaklarından elde ettiği bloklarını işleyerek  müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi ile her zevke hitap edecek şekilde sunmaktadır.

 

Günümüzde dayanıklı ve prestijli yapı malzemesi olan Bazalt,Diyabaz ve Ottoman Green, inşaat sektörünün ülkemizdeki gelişmesine paralel olarak her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Günümüzün modern yapılarının özellikle dış cephe kaplamalarında ve yer döşemelerinde müşteri projeleri doğrultusunda taşa  şekil veren Devtaş , sektörün zirvesi konumundadır.

DEVTAŞ MADENCİLİK İNŞ. NAK. TAAH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Güney Aşağı Mahallesi (Aygözme Mevkii) 38400 Develi / KAYSERİ
Telefon : 0352 621 13 13 Faks : 0352 621 13 12 mb@devtas.com.tr
web tasarım medyatör